Axon Consulting
Aby vás bydlení bavilo
přejímky a předpřejímky inspekce nemovitostí reklamace vad

Reference

Inspekce nemovitosti, kterou dělá Axon je opravdu na vysoké profesionální úrovni. Konečně začal někdo šlapat na krk nepoctivým prodejcům a obchodníkům s nemovitostmi. Důkladný systém kontroly našel několik skrytých vad u domu, který jsme chtěli s manželkou koupit. Nakonec jsme od koupi ustoupili a hledáme nový dům. Služby inspekce nemovitostí opět využijeme.

Petr J, Tábor

Byla jsem velice překvapena jaký je rozdíl mezi deklarovanou plochou ve smlouvě a jaká je skutečnost. Technici provedli kontrolní měření plochy bytu a následně jsem si doobjednala ještě geodetické zaměření. Developer mi nakonec vrátil peníze!

Jiřina H, Praha 10

Velice jsme ocenili i další služby, které Axon provádí. Prověření zdravotní nezávadnosti starších domů je perfektní služba.

Kryštof M, Brno

Chtěl bych vám poděkovat za celkové vyřízení reklamací našeho rekonstruovaného penzionu u dodavatele. Mysleli jsme, že už budeme muset vše opravit na vlastní náklady. Výborná služba a profesionální jednání. Právní servis budeme využívat i do budoucna.

Václav J, Penzion Harachov

Využila jsem služeb Axonu na doporučení kamarádky. Protokol byl naprosto přehledně a systematicky zpracován. Vyjednala jsem s prodávajícím opravu oken a podlah. Moc děkuji. Ráda vás doporučím dále.

Markéta Š

Dobrá služba, cena odpovídající

Karel S, Praha 5

Chtěla bych vám poděkovat za skvělou službu. Netušila jsem co všechno se kontroluje při koupi staršího domu na venkově. Váš protokol nám pomohl vyjednat snížení ceny a do kupní smlouvy jsme zakomponovali ještě záruky.Ještě jednou díky. Všem vřele doporučuji!!!

Marie B, Kladno
Najdete nás na Facebooku
+420 737 318 702
Aby vám nezbyly
oči pro pláč