Axon Consulting
Aby vás bydlení bavilo
přejímky a předpřejímky inspekce nemovitostí reklamace vad

Otázky a odpovědi

Dobrý den,

navazuji na náš telefonát a obracím se na Vás s poptávkou po zajištění inspekce novostavby a související přejímky/předpřejímky bytu.V příloze Vám zasílám pdf plánek našeho bytu, jde o byt s terasou a předzahrádkou.Poprosil bych Vás o informaci jak by společná přejímka s Vámi probíhala a co vše je možné z Vaší strany zajistit. (např. převzetí vad a nedodělků).

Děkuji za Váš čas a zpětnou vazbu,

S pozdravem Jan E. Praha

Dobrý den, jaký přínos má pro mě jako budoucího majitele novostavby/bytu inspekce vašeho typu.

Chtěla bych vědět zdali můžet zajistit prohlídku staršího bytu i ve večerních hodinách. Jsem dost pracovně vytížená? Děkuji

Mám dotaz. Objevila se nám v novostavbě plíseň v jednom rohu obývacího pokoje. Jedná se rodinný dům zkolaudovaný v roce 2012. Zkoušeli jsme SAVO, ale je to vždy krátkodobá záležitost.

Koupili jsme dům novostavbu jako druzí majitelé. Záruka vypršela letos v únoru. Objevili jsme vady, které chcema reklamovat. Na koho se s reklamací můžeme obrátit. Děkuji za vaší odpověď.

Chtěl bych se zeptat kolik by od vás stálo zpracování kontrolního rozpočtu na opravu fasády rodinného domu. Jedná se o kompletní zateplení.

Dobrý den, zamýšlíme s manželkou koupit objekt v Chorvatsku na pobřeží.Byli jsme si dům již prohlédnout, ale jsme v této branži laici. Makléř nás ubezpečuje, že dům je v bezvadném stavu. Jeho stáří je pět let. Poskytujete i vaše služby mimo rámec České republiky? Jaká by byla cena za provedenou inspekci?

Dotazy

Najdete nás na Facebooku
+420 737 318 702
Aby vám nezbyly
oči pro pláč