Axon Consulting
Aby vás bydlení bavilo
přejímky a předpřejímky inspekce nemovitostí reklamace vad

O nás

Revize nemovitosti
Inspekce nových a starších nemovitostí Odhalíme aktuální stav kupované nemovitosti Náklady za naši práci jsou průměrně pouhé 0,2% z ceny nemovitosti!

Společnost AXON Consulting s.r.o. se od doby svého vzniku v roce 2009 zabývá konzultační činností, určenou jak pro klienty z oblasti veřejné správy, tak pro soukromé a komerční subjekty v oblasti výstavby a nákupu nemovitostí. Mezi hlavní činnosti patří konzultace a poradenství v oblasti bytové a komerční výstavby. Od roku 2011 se společnost velice intenzivně zaměřila na kontrolu kvality bytové a komerční výstavby. V krátké době vznikl i požadavek na prověřování starších nemovitostí nabízených k prodeji. Společnost vypracovala ucelenou metodiku kontroly jak nových, tak starších nemovitostí, která detailně prověří skutečný stav nemovitosti určené k prodeji. Další fází bylo vypracování komplexního systému uplatnění vad nemovitostí v záruční době až po jejich kompletní odstranění.     

Naše společnost si je hluboce vědoma, že jakákoliv investice do nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Profesionální odborné detailní prověření nemovitosti vám pomůže usnadnit tento nelehký životní krok.

V oboru inspekce nemovitostí a reklamace vad nemovitostí patří naše společnost dlouhodobě k nejzkušenějším subjektům na českém trhu. Naše společnost si uvědomuje, že ve výstavbě a  prodeji nemovitostí panují značně nepřehledná pravidla. Jsme proto připraveni pomoci všem našim klientům v jakékoliv fázi výstavby nebo nákupu jak soukromé, tak komerční nemovitosti.

Tým zkušených techniků naší společnosti je postaven na základě dlouhodobých zkušeností, principech nestrannosti a osobního celoživotního vzdělávání. Mnozí z těchto expertů jsou soudními znalci ve svém oboru. Naší základní strategií je komunikace s klienty od projektového záměru až po samotnou realizaci výstavby nebo nákup nemovitosti.

Naši technici mají:

Najdete nás na Facebooku
+420 737 318 702
Aby vám nezbyly
oči pro pláč